صفحه نخست گالری تصاویر پورتال استخدام
اخبار شهر تجاری مادر
+ لینک مطلب بازگشت به صفحه اصلی
روابط عمومی . ۱۲ اسفند ۱۳۹۳

بازدید مهندس پاپی زاده نماینده دزفول در مجلس از شهر تجاری مادر

به گزارش روابط عمومی شهر تجاری مادر مهندس پاپی زاده نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۷ اسفندماه ۱۳۹۳ از روند پیشرفت پروژه شهر تجاری تفریحی مادر با همراهی اصحاب رسانه شهرستان دزفول بازدید به عمل آورد .

در این بازدید  آقای مهندس علی مربوطی  مدیر عامل شرکت پویا سازه دورانتاش در جمع خبرنگاران گفت : در حال حاضر مجموعه شرکت با توانمندی و منابع خود بحث مالی را هدایت می کند.

وی افزود: با توجه به رکود اقتصادی کار سختی است ولی خدا رو شکر توانسته ایم با دعای خیر مردم در حقیقت این کار را انجام دهیم.

مجری و سرمایه گذار شهر تجاری مادر  گفت: توقع ما از کلیه مردم و مسئولین این است که هر چقدر بتوانند در پیشبرد اهداف و به انجام رسیدن این پروژه تا فاز نهایی ما را یاری کنند .

بازدید مهندس پاپی زاده از شهر مادر

وی گفت: در بخش های خدماتی رفاهی واقعا اتفاقاتی خواهد افتاد که تا الان نداشتیم یعنی امکانات و خدماتی که ارائه خواهد شد حتی پروژه ای با این وسعت در اهواز هم وجود ندارد.

مربوطی در پایان افزود : به جرات میتوانم بگویم کلیه امکانات روز یک پروژه تفریحی، تجاری و گردشگری در مجتمع مادر دیده شده است.

نماینده مردم دزفول در مجلس نیز  ضمن ابراز رضایت از سرعت پیشرفت این پروژه ، در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه نظرشما در ارتباط با پروژه  شهر تجاری مادر  و نقش آن در پیشرفت اقتصادی و وضعیت اشتغال زایی  منطقه چیست؟ گفت دزفول از قدیم محل داد و ستد شهرهای منطقه بوده است.بخصوص شمال استان خوزستان و جنوب استان لرستان وهمچنین مسیر تاریخی عبور و مرور استان های جنوبی به به مرکز کشور بوده است.

وی افزود : از لحاظ تاریخی دزفول ظرفیت پاسخگویی به نیاز تجاری منطقه را دارد.نیاز به چنین مراکزی تجاری در این منطقه احساس می شد با توجه به اینکه جمعیت بسیار زیادی را در شمال خوزستان داریم، اگر بتوانیم چند تا کار این چنینی در دزفول انجام بدهیم دزفول را بتوانیم به عنوان یکی از قطب های تجاری و در بحث داد و ستد در منطقه شمال خوزستان معرفی کنیم و بتوانیم نیاز شمال استان خوزستان را به نوعی در دزفول به عنوان قطب تجاری برطرف کنیم.

 

مهندس پاپی زاده تصریح کرد : با توجه به اینکه در بحث تکمیلی کار هزار و دویست نفر اشتغال زایی ایجاد می شود. اما معمولا به نسبت اشتغال مستقیم یکی دو برابر هم در اشتغال غیر مشتقیم مشغول به کار خواهند شد. بالاخره در بحث حمل و نقل و فعال شدن بسیاری از مشاغلی که تا الان در دزفول وجود نداشتند، وجود چنین مراکزی می تواند برای ایجاد اشتغال غیر مستقیم کمک کند .

،

بازدید مهندس پاپی زاده از شهر مادر

نماینده دزفول در مجلس  در ادامه به دیگر پرسش خبرنگار مذکور مبنی بر اینکه با توجه به وضعیت تحریم ها و رکود اقتصادی کشور  ، نظر شما در رابطه با پیشرفت فیزیکی  این پروژه چیست ؟ گفت : پروژه از دو ،سه سال گذشته که شروع شده است با مشکلاتی روبرو بود. بخصوص در بحث تامین تسهیلات ، پروژه مادر با مشکلات جدی مواجه شد منتهی پیگیری های خوبی هم انجام شد. بحث مجوز ها و تسهیلات که در حال پیگیری آن هستیم تا سرعت کار را افزایش بدهیم.

وی خاطرنشان ساخت : در مجموع به نسبت سایر پروژه های دیگری که در استان خوزستان می شناسیم کار تا الان خوب پیش رفته .، اگر بخواهیم مقایسه کنیم پروژه مادر سرعت پیشرفت خوبی داشته است و تقریبا طبق برنامه زمانبندی پیش بینی شده است.و انشالله تا مهر ماه سال آینده فاز اول این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

پاپی زاده  ادامه داد: امیدواریم با توجه به پراکندگی اصناف که در سطح شهر وجود دارد ، مردم بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند  . در حال حاضر برای تامین کالای مورد نیازمان به فروشگاههای مختلف مراجعه  می کنیم  نبود پارکینگ و ترافیک موجود در سطح شهر و مشکلات این چنینی مارا ترغیب می کند به اینکه نیازهای تفریحی و خرید روزانه خود را  را دریک مکان واحد و متمرکز  مانند این مجتمع تجاری برطرف کنیم   / انتهای خبر

،

سایر تصاویر این بازدید را در گالری تصاویر  همین سایت مشاهده نمائید ….