صفحه نخست گالری تصاویر پورتال استخدام
اخبار شهر تجاری مادر
+ لینک مطلب بازگشت به صفحه اصلی
روابط عمومی . ۱۴ بهمن ۱۳۹۳

بازدید شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهر های اقماری دزفول

به گزارش روابط عمومی شهر تجاری مادر :شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای اقماری دزفول (در مورخه دوشنبه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۳) با همراهی خبرنگاران و اصحاب رسانه دزفول ، از قسمتهای مختلف پروژه در حال ساخت  شهر تجاری مادر بازدید نمودند .

در این بازدید که به همت روابط عمومی شهر تجاری مادر برگزار گردید ، آقای  مهندس رضا روغنیان ، رئیس هیئت مدیره شرکت پویا سازه دورانتاش  گفت: پروژه تجاری مادر ابتدا با خریداری زمین از مالک کلید خورد و حدود دو سال نقشه کار این پروژه به طول انجامیده است، موقعیت زمینی پروژه به لحاظ مجتمع های تجاری در تقاطع بلوارهای اصلی شهرستان دزفول می باشد.

 

 

-2

وی گفت:این پروژه در زمینی به مساحت ۵۶۳۵ متر مربع با کاربری تجاری و با زیربنایی بالغ بر ۳۹۰۰۰ متر مربع در طرح تفصیلی شهری در حال اجراست.که پس از گذشته حدود یکسال و صرف مبلغ ۳۰ میلیارد تومان بعنوان یکی از بزرگترین پروژه های تجاری و صنعتی در خوزستان می باشد.
رئیس هیئت مدیره شرکت پویا سازه دورانتاش گفت : این مجتمع طوری برنامه ریزی شده که همشهریان عزیزمان هیچ گونه کمبودی با ورود به این مجتمع احساس نکنند.و تمام  امکانات برای تفریح ، گردش و خرید به مردم شهرستان های دزفول ، اندیمشک ، شوش و دیگر شهرهای استان و گردشگران  این منطقه فراهم خواهد شد.
رضا روغنیان افزود: در این پروژه تاکنون مبلغ ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است که تا اتمام کامل پروژه تجاری مادر این مبلغ به حدود ۷۰ میلیارد خواهد رسید.

-3

وی  با بیان اینکه این پروژه برای بیش از هزار و دویست  نفر اشتغال زایی خواهد کرد ، افزود: بسیار خوشحال هستیم که گام موثری در جهت توسعه و آبادانی شهرستان دزفول و شهرهای حومه برداشته ایم.

روغنیان ، زمان افتتاح فاز یک شهر تجاری تفریحی  مادر را شهریور ماه ۱۳۹۴ اعلام کرد.

شرکت پویا سازه دورانتاش مجری و سرمایه گذار پروژه شهر تجاری مادر در شهرستان دزفول می باشد ./انتهای خبر

“تصاویر این بازدید را در بخش گالری تصاویر همین وب سایت مشاهده فرمائید