صفحه نخست گالری تصاویر پورتال استخدام
اخبار شهر تجاری مادر
+ لینک مطلب بازگشت به صفحه اصلی
روابط عمومی . ۲۶ اسفند ۱۳۹۳

مصاحبه خبرگزاری فارس با ” مهندس مربوطی ” مجری پروژه شهر تجاری مادر

به گزارش روابط عمومی شهر تجاری مادر ، خبرگزاری فارس در تاریخ ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۳ مصاحبه  این خبرگزاری را با مهندس علی مربوطی مدیر عامل شرکت پویا سازه دورانتاش و مجری پروژه شهر تجاری تفریحی مادر منتشر کرد . متن کامل این گفتگو به شرح ذیل است :

 

“”عضو انجمن انبوه‌سازان خوزستان خبر داد افتتاح پروژه بزرگ شهر تجاری و تفریحی «مادر» در دزفول “

 

عضو انجمن انبوه‌سازان خوزستان از افتتاح پروژه بزرگ شهر تجاری و تفریحی «مادر» در شهر دزفول خبر داد.

علی مربوطی،  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دزفول اظهار کرد: پروژه بزرگ شهر تجاری و تفریحی «مادر» با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد تومان در شهر دزفول در حال تکمیل و بهره‌برداری است.

وی افزود: در سال گذشته با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تحریم‌ها مجموعه مادر با تلاش شبانه روزی و همت و پشتکار مدیران توانست رشد و پیشرفت خوبی داشته باشد و به صورت یک پروژه ملی با همت کارکنان و با عزمی جهادی در حال پیشرفت است.

،

IMG_0048

مهندس علی مربوطی : مدیر عامل شرکت پویا سازه دورانتاش

عضو انجمن انبوه‌سازان خوزستان اضافه کرد: این پروژه یک طرح مردمی است و جدا از هرگونه تعصب در بهترین نقطه شهر دزفول در حال اجراست و این طرح پس از اتمام نهایی به راحتی شمال خوزستان را پوشش خواهد داد.

مربوطی ادامه داد: در این پروژه سعی شده بستری برای مسافران شهرهای دیگر مهیا شود.

مدیرعامل شرکت پویاسازه دورانتاش خاطرنشان کرد: در شهر تجاری و تفریحی و فرهنگی مادر تمام امکانات مدرن و روز دنیا تعبیه شده و این رویکرد همچنان جهت افزایش کیفیت ادامه خواهد داشت.

وی افزود: شهر تجاری مادر ۵ هزار متر فروشگاه هایپرینگ و ۱۰۰ متر سردخانه و سورتینگ میوه را دارا بوده و بالغ بر ۱۵هزار متر فضای پارکینگ دارد.

عضو انجمن انبوه‌سازان خوزستان اضافه کرد: در شهر تجاری مادر که بزرگترین شهر تجاری جنوب غرب کشور محسوب می‌شود ۳۰۰ واحد تجاری مستقل و بزرگترین شهربازی سرپوشیده کشور تعبیه و احداث شده است.

،

فارس 2

،

وی اضافه کرد: این مجتمع دارای یکهزار و ۸۰۰ متر باغ بام دارد که در کنار آن آبشار شوی عینا مطابق خود آبشار طراحی و در حال اجراست.

مربوطی ادامه داد: امروزه با تلاش همکاران در دو سال گذشته توانستیم با همه مشکلات اقتصادی موجود در کشور مقابله و با جدیت تمام به فکر شکوفایی شهر دزفول در این طرح مردمی باشیم.

وی اضافه کرد: روزانه بالغ بر ۲۰۰ نفر در پروژه مشغول به فعالیت هستند که بعد از اتمام و بهره برداری کامل بالغ بر یکهزار و ۵۰۰ نفر اشتغالزایی مستقیم خواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، شهر تجاری و تفریحی مادر در دو فاز به بهره برداری می‌‌رسد که در فاز اول بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان تاکنون هزینه شده و در نیمه اول سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.