صفحه نخست گالری تصاویر پورتال استخدام
اخبار شهر تجاری مادر
+ لینک مطلب بازگشت به صفحه اصلی
روابط عمومی . ۲۷ فروردین ۱۳۹۴

بازدید دانشجویان رشته معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول از پروژه شهر تجاری مادر

” عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول : در بازدید از شهر تجاری مادر ، از امکانات مدرن و به روز این پروژه غافلگیر شدم  “

به گزارش  روابط عمومی شهر تجاری مادر ، جمعی از دانشجویان رشته   مهندسی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول به همراه استاد داریوش اقتداری عضو هیئت علمی این دانشگاه  ، از قسمتهای مختلف پروژه بزرگ در حال ساخت شهر تجاری تفریحی مادر در شهرستان دزفول  بازدیدبه عمل آوردند .

بازدید دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از پروژه شهر تجاری مادر (21)

در این بازدید که بنا به درخواست دانشگاه آزاد اسلامی دزفول برگزار گردید بازدیدکنندگان با همراهی  و توضیحات آقای علیرضا نادرلطیف سرپرست کارگاه پروژه مادر  از طبقات منفی یک ، منفی ۲ ، همکف ، هایپر مارکت مادر و طبقه اول شهر تجاری مادر دیدن نمودند  .

استاد اقتداری پس از خاتمه بازدید گفت :   شهر تجاری مادر ،  طرح بسیار خوبی است و می توان آنرا در سطح استان خوزستان  بی نظیر  توصیف کرد .

 وی افزود : این پروژه از لحاظ امکانات و معماری همپای پروژه های بزرگ تهران است و کار  رو به ایده آلی است .

اقتداری  که خودش متولد تهران است در ادامه افزود حقیقتا  من  از مشاهده این پروژه و امکانات  مدرن و به روز آن غافلگیر شدم و انتظار چنین پروژه مدرن تجاری در سطح شهرستان دزفول را  نداشتم هر چند تا حالا پروژه های بزرگی در سایر زمینه ها در این شهرستان به بهره برداری رسیده است  ولی امکانات و معماری که در این پروژه تجاری به کار رفته  همسطح پروژه های بزرگ  تجاری در پایتخت است و قابل تحسین می باشد .

بازدید دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از پروژه شهر تجاری مادر (25)

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول تصریح کرد: مشخص است که پشتوانه علمی  بالا و ایده های مدرنی در ساخت  این پروژه  به کار رفته است و  همچنین  برخلاف اکثر پروژه ها ، صرفه جویی های بی مورد در آن انجام نشده است و کلا اجرای قابل قبولی در روند ساخت پروژه صورت پذیرفته است .

وی در پایان  ضمن ابراز رضایت از بازده آموزشی این بازدید گفت : بازدید از این پروژه ، برای بالابردن سطح علمی دانشجویانم بسیارمفید بوده و دانشجویان از نزدیک با دروسی که بصورت تئوری به آنها آموزش داده بودم آشنا شدند .

اقتداری در پایان اظهار امیدواری  و علاقمندی کرد تا ان شاءالله بتواند  در مراحل آتی  ساخت شهر تجاری مادر بازدیدهای مجددی به همراه دانشجویان از این پروژه  داشته باشد  .

،

33

 در این بازدید  آقای مهندس علیرضا نادر لطیف ،  سرپرست کارگاه پروژه شهر تجاری مادر  نیز در جمع دانشجویان گفت : عملیات ساخت  این پروژه در سریعترین زمان ممکن و در کمتر از دو سال  تاکنون به طول انجامیده و ان شا ء الله قرار است در شهریور ماه سال جاری فاز اول این پروزه به بهره برداری برسد .

وی افزود در ساخت  شهر تجاری مادر از پیشرفته ترین  و مدرنترین  تکنولوژی  در طراحی و اجرا استفاده شده است  و امیدواریم بتولنیم پروژ ه ای در خور شان همشهریان محترم  و دیگر شهروندان گرامی در شهرهای  اطراف آماده نماییم.

شهر تجاری تفریحی مادر بزرگترین مجموعه تفریحی تجاری در جنوب غرب کشور است که شامل امکانات مدرن تفریحی تجاری در زمینی بالغ بر ۶۰۰۰متر مربع  در ۷ طبقه  در شهرستان دزفول در  حال ساخت است  .

تمام تصاویر مربوط به این بازدید را در گالری تصاویر همین وب سایت مشاهده فرمائید .