صفحه نخست گالری تصاویر پورتال استخدام
اخبار شهر تجاری مادر
+ لینک مطلب بازگشت به صفحه اصلی
روابط عمومی . ۲۳ اسفند ۱۳۹۳

نشست خبری مدیرعامل شرکت پویاسازه دورانتاش با اصحاب رسانه و خبرنگاران

به گزارش روابط عمومی شهر تجاری مادر ، مهنــدس علـی مــربوطــی مدیــر عامل پویاسازه دورانتــاش در نشســت خبـری با اصحـاب رســانه  در محــل پــروژه شـهـر تجــاری مـادر گفت: انشـالله سـال جـدید نقطـه ای باشــــد برای شکوفایی اقتصادی در راستای  فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی ، خروج از رکود اقتصادی و همچنین شاهد رشد و بالندگی در اقتصاد کشور باشیم.

وی افزود:  خوشحال هستیم که  این نشست خبری در زیر سقف مجتـمع مادر برگزار شده است.در اقتصاد امروز هرگاه یک کارخانه یا  پروژه بزرگ هر چند با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث  شود، جزء سرمایه ملی محسوب می شود.

مربوطی گفت: پروژه مادر یک پروژه مردمی است، که در پایتخت مقاومت ایران  قرار دارد و از لحاظ موقعیت جغرافیایی در بهترین مکان ممکن می باشد و از لحاظ امکانـات قادر به پوشش دادن شـمال خوزسـتان می باشد و با توجه به اینـکه در خوزستان شش ماه از سال هوا به شدت گرم است پروژه مادر شامل تمامی امکانات برای گذراندن اوقات فراغت مردم  می باشد.

نشست خبری با اصحاب رسانه در شهر تجاری مادر (3)

مربوطی ادامه داد : در این مجموعه  ، آبشار شوی در مقیاس یک دهـم عیـنا مطابق آبشـار اصـلی طراحی و پیاده سازی خواهد شد. همچـنین مربوطی افزود:از آنجا که نام مقدس مادر را بر مجموعه گذاشته ایم بنا داریم تا هـر سـال ایام فاطمیه ،مراسم و بزرگداشتی در شـان بانوی بزرگوار اسلام برگزار کنیم.

مدیرعامل شرکت پویا سازه دورانتاش تصریح کرد : مجتمع مادر در دو فاز راه اندازی خواهد شد که فاز اول در شهریور ماه ۹۴ افتتاح خواهد شد که   شامل دو طبقه زیر زمین، همکف و طبقه اول با زیربنای ۲۵ هزار متر می باشد که هم اکنون حدود ۷۵ درصـد پیشرفت کاری داشته ایم.

نشست خبری با اصحاب رسانه در شهر تجاری مادر (2)

وی گفت این پروژه مادری است که قرار است ۱۲۰۰ فرزند خویش را در آغوش بگیرد و به سایر همشهریان و مهمانان و شهرهای اطراف در جهت گذراندن اوقات فراغت سالم،  شکوفایی اقتصادی و همچنین کم کردن هزینه های یک خانواده در طول یک سال کمک کند .
وی ادامه داد:  در بحث رستورانها هم سنتی و هم منوی قست فودی ما حدود ۱۰۰۰ متر فضای رستورانی در طیقه سوم و چهارم به خود اختصاص خواهد داد.

مهندس علی مربوطی در پایان گفت: این مجتمع دارای سیستم تهویه مرکزی است که در حال نصب آنها هستیم. از لحاظ اشتغالزایی نیز در حال حاضر و به طور مستمر حدود ۱۷۰ تا ۱۸۰ نفر به صورت روزانه در حال کار هستند که این تعداد به ۲۴۰ نفر نیز گاها رسیده است.

نشست خبری با اصحاب رسانه در شهر تجاری مادر (1)
مربوطی افزود : مجتمع تجاری مادر مجهز به پله برقی و رمپ برقی  نیزبوده که تجهیزات لازمه در حال حاضر در بندر خرمشهر تخلیه شده  است .

در این نشست خبری، مدیردفتر دزفول  خبرگزاری جمهوری اسلامی ، دفتر دزفول خبرگزاری فارس ، وبسایتهای دزفول امروز ، دزنیوز ، دزنا۲۴ ، دزفیل ، اندیمشک جوان وهمچنین  روزنامه و نشریات  کیهان ، اطلاعات ، رسالت و صبح کارون حضور داشتند .

تمام تصاویر مربوط به این نشست را در گالری تصاویر  مشاهده نمائید .