صفحه نخست گالری تصاویر پورتال استخدام
اخبار شهر تجاری مادر
+ لینک مطلب بازگشت به صفحه اصلی
روابط عمومی . ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

بازدید معاون آموزشی و دانشجویان “دانشگاه علمی کاربردی دزفول ” از پروژه شهر تجاری مادر

به گزارش روابط عمومی شهر تجاری مادر ، جمعی از دانشجویان رشته کارشناسی معماری دانشگاه علمی کاربردی دزفول به همراه آقای مجتبی یوسفی کیا معاون آموزشی این دانشگاه از قسمتهای مختلف پروژه شهر تجاری مادر بازدید به عمل آوردند .

یوسفی کیا پس از پایان این بازدید به خبرنگار ما گفت : هدف ما از این بازدید ، آشنایی دانشجویان معماری با مراحل مختلف اجرای یک پروژه بزرگ عمرانی است و چون بزرگترین پروژه تفریحی تجاری حال حاضر در خوزستان و منطقه ، همین پروزه شهر تجاری مادر می باشد لذا آشنایی دانشجویان رشته کارشناسی معماری ما با چنین پروژه ای که واقعا اصولی کارشده است برای آینده کاریشان سودمند خواهد بود .

 

DSCF1857 [800x600]

 

وی با تاکید به اینکه کلیه زیرساختها ، زیر سازیها و اصول ساختمان سازی در این پروژه بصورت کامل انجام شده است افزود : ما در این بازدید از سیستمهای کانال کشی ، فاضلاب ، نماکاری ، پله برقی ، استخر ، انبارهای هایپر مارکت ، طرح توسعه پارکینگ و … دیدن نمودیم .

مدرس و استاد دانشگاههای جندی شاپور ، علمی کاربردی و آزاد اسلامی شهرستان دزفول در ادامه با اشاره به اینکه راه اندازی شهر تجاری تفریحی مادر موجب ارتقاء اعتبار و موقعیت شهرستان دزفول در منطقه خواهد گردید اظهار داشت : به نظر شخصی بنده ، این پروژه خصوصا هایپر مارکت آن ، صدرصد پس از راه اندازی مورد استقبال همشهریان قرار خواهد گرفت چون ما بازدهی خوب هایپر مارکت های سطح شهرستان را تاکنون بوضوح دید ه ایم .

،

 

DSCF1878 [800x600]

،

 

یوسفی کیا در پایان گفت : بنده تاکنون پروژ ه های زیادی در سطح استان بازدید نمودم ولی تاکنون پروژه ای به این وسعت که علمی ، اصولی و دارای تیم قوی نظارت باشد مشاهده نکرده ام و امیدوارم که ان شاءالله نتیجه نهایی کار نیز پروژه ای خوب و مطلوب باشد .

 

جهت مشاهده تمامی تصاویر این بازدید به گالری تصاویر سایت مراجعه نمائید.