صفحه نخست گالری تصاویر پورتال استخدام
اخبار شهر تجاری مادر
+ لینک مطلب بازگشت به صفحه اصلی
روابط عمومی . ۱۵ اسفند ۱۳۹۲

نشست مطبوعاتی مدیرعامل در خصوص «شهر تجاری مادر»

مدیرعامل شرکت “پویا سازه دورانتاش” عصر دوشنبه طی نشستی خبری با اصحاب رسانه این شهرستان، پس از تبریک سال نو و تسلیت بمناسبت ایام فاطمیه (س)، ضمن ارائه توضیحاتی درباره فعالیت های شرکت، به تشریح جزئیات احداث “شهر تجاری مادر” در شهرستان دزفول پرداخت.
“علی مربوطی” گفت : شرکت ساختمانی مسکن سازان پویا در زمینه ساخت مسکن فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده، که در این مدت ساخت ۱۲۰۰ واحد مسکونی در قالب ۸۳ پروژه را در کارنامه خود داشته، که البته برخی از این واحدها نیز هم اکنون در حال ساخت می باشند و ۶۰ درصد واحدها نیز تحویل مشتریان داده شده ، و یا در شُرُف تحویل می باشد.
وی افزود: شایان ذکر است که مبالغی که ممکن است پس از پایان کار از برخی مشتریان واحدها اخذ گردد، بابت اضافه بنایی با متراژ اندک است که بعضا بطور طبیعی پیش آمده و کاملا بر اساس قانون است.
وی در ادامه ، در خصوص “شهر تجاری مادر” بیان داشت : ما زمینی به مساحت ۵۶۳۵ متر مربع با کاربری تجاری و با زیربنایی بالغ بر ۳۹۰۰۰ متر مربع در طرح تفصیلی شهری مجوز گرفته، که محل این زمین تقاطع بلوار آفرینش و پیام آوران بوده ، که بترتیب شمال و جنوب ، و شرق و غرب دزفول را به همدیگر متصل می نماید .
مربوطی افزود : ما بعلت احساس فقر شدید به وجود همچین مجموعه ای تشویق شدیم تا این مجتمع تجاری – تفریحی را احداث نمائیم که در این راستا کارهای کارشناسی فراوانی صورت گرفته و نیازها و کمبودها بررسی و ظرفیت ها نیز مورد توجه قرار گرفته است .
مدیرعامل شرکت سازنده و سرمایه گذار “شهر تجاری مادر” تصریح کرد : این مجموعه با توجه به مطالعات و تحقیقات بعمل آمده، بزرگترین و مدرنترین مرکز تجاری جنوب غرب کشور بوده که تمامی امکانات یک پروژه مدرن را دارا می باشد و در احداث آن  از مشاوران قوی داخلی و خارجی استفاده شده است.
مربوطی خاطرنشان کرد : این مرکز با احتساب دو طبقه منفی یک و منفی دو، دارای ۶ طبقه و ۳۴۳ واحد تجاری بوده که به صورت مستقیم بیش از یکهزار شغل ایجاد خواهد کرد که ایجاد اشتغال غیره مستقیم آن چندین برابر این عدد خواهد بود.
وی گفت : این مرکز شامل پارکینگ مسقف برای ۴۸۰ دستگاه خودرو ، انبار، هایپر مارکت، باشگاه ورزشی ویژه بانوان، استخر، سونا، جکوزی  شهر کودک، رستوران سنتی، فَست فود، باغ بام، سالن بولینگ و بیلیارد  سینما ۵ بُعدی، سالن نمایشگاه، سالن برگزاری جلسات و همایش ها، آب نمای موزیکال و بسیاری امکانات دیگر می باشد .
مربوطی در ادامه اظهار داشت: این پروژه بعلت دید کشوری که ما نسبت به موضوع داشته ایم، جزء کم عیب ترین پروژه ها بوده، که ضمن داشتن تمامی ظرفیت ها، با احداثش  موجب  بوجود آمدن تحول اقتصادی مثبتی در شهرستان و منطقه خواهد شد.
مدیرعامل شرکت پویا سازه دورانتاش همچنین به بحث تبلیغات این مجتمع تجاری – تفریحی اشاره ، و گفت که نخست در سطح دزفول ، سپس شمال خوزستان و نهایتا نیز تبلیغات در سطح کشور برای این مرکز انجام خواهد پذیرفت.
وی زمان اراه اندازی این پروژه عظیم را در دو فاز بیان کرد و افزود : فاز اول این پروژه در اواخر سال جاری و انشاا… همزمان با ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) در ۱۹ دیماه جاری و ۸ یا ۱۰ ماه پس از آن نیز فاز دوم و نهایی پروژه به بهره برداری کامل خواهد رسید .